Ruszyły zapisy na 3. Bieg Wegański

Informujemy, że zostały uruchomione zapisy na jesienną edycję Biegu Wegańskiego. Dla biegu głównego na dystansie 5 km przygotowaliśmy 1000 pakietów, a dla biegu na dystansie 10 km 500 pakietów. Decyduje kolejność wpłat. Dystans należy wybrać w formularzu zapisów ZAPISY.
Wysokość opłaty do 31 sierpnia wynosi 55 zł za bieg na 5 km i 65 zł za bieg na 10 km.
Oczywiście jak zawsze w Biegu Wegańskim można pobiec z psem, lub innym pupilem. O ile biega.

Dla najmłodszych i ich rodzin przygotowaliśmy Rodziny Bieg Śniadaniowy który odbędzie się na dystansie ok 2 km. Zapraszamy do udziału całe rodziny z dziećmi. Nie ma ograniczeń wiekowych. Na chętnych czeka 250 pakietów – obowiązują ZAPISY. Opłata to 30 zł. Każdy uczestnik otrzyma numer i pamiątkową koszulkę oraz medal na mecie. A po biegu zapraszamy na wegańskie śniadanie!

Do zobaczenia już 26 września! Siła z roślin.

3. Bieg Wegański Oficjalną Imprezą 37. PZU Maratonu Warszawskiego

Z radością i z dumą informujemy, że 3. Bieg Wegański – Łatwiej niż myślisz jest OFICJALNĄ IMPREZĄ PARTNERSKĄ 37. PZU Maratonu Warszawskiego.

Od samego początku Bieg Wegański powstał, aby służyć promocji zdrowego i etycznego odżywania się na jak najszerszą skalę. Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami bardzo dobrą informacją, która przybliża nas do tego celu.

Jesienna edycja Biegu Wegańskiego odbędzie się w sobotę, 26 września w przeddzień maratonu jako w formie biegu na 5 km! Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z Fundacja „Maraton Warszawski” i mamy nadzieję, że w ten sposób koncept weganizmu dotrze do bardzo szerokiego grona biegaczy. Niech się niesie!

Lokalizacja: Pobiegniemy w Parku Skaryszewskim co da możliwość integracji z wydarzeniami na Stadionie Narodowym. Zapraszamy z psami, wózkami (asfalt) i koniecznie w przebraniach:-)

Program weekendu można poznać na stronie FMW, a program Biegu Wegańskiego opublikujemy niebawem.

Atrakcje:

– Rodzinny Bieg Śniadaniowy na dystansie ok 1,8 km
– całodzienny targ wegański, otwarty dla wszystkich
– wykłady na temat diety roślinnej, zdrowia i sportu
– wegańskie Pasta Party – również przedmaratońskie

Tradycyjnie 10 zł z każdej opłaty wpisowego przeznaczymy na rzecz Schronisko w Korabiewicach Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!

A wiosną Bieg Wegański wróci na dzikie ścieżki nad Wisłą na Żoliborzu…

Darowizna na rzecz Schroniska w Korabiewicach.

Informujemy, że dzięki uczestnikom 2. Biegu Wegańskiego zebraliśmy i przekazaliśmy w formie darowizny kwotę 4 900,00 na rzecz Schroniska w Korabiewicach która została przeznaczona na zakup namiotu edukacyjnego. Namiot ma służyć m.in do spotkań, warsztatów nt. opieki zwierząt, może też być stołówką dla wolontariuszy.

W imieniu własnym i schroniska jeszcze raz serdecznie Dziękujemy! wszystkim uczestnikom biegu. I zapraszamy do udziału we wrześniowej edycji.

———–
Jeśli i Ty chcesz wesprzeć nasze istnienie – po prostu ustaw stały przelew na 2 zł – symboliczna kwota, która ma znaczenie, jeśli ją ustawisz:
Fundacja MRNRZ Viva
03-772 Warszawa, Kawęczyńska 16/39;
28 2030 0045 1110 0000 0255 8170 Dla przelewów zza granicy:
XX Oddział BGŻ SA Warszawa ul. Wrocławska 21 , 01-493 Warszawa
IBAN: PL28 2030 0045 1110 0000 0255 8170
Kod Swift GOPZPLPW
Z dopiskiem: Darowizna – nakarm zwierzaka

Bądź jednorazowo na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=24784633