Firma COBI Partnerem Biegu Wegańskiego

Z olbrzymią radością informujemy, że firma Cobi została Partnerem 2. Biegu Wegańskiego. Z tej informacji szczególnie ucieszą się dzieci ponieważ Cobi jest polskim producentem wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych, a także importerem i dystrybutorem szerokiego asortymentu markowych zabawek, jak: lalki, figurki akcji, plastikowe modele do sklejania, zabawki interaktywne, zestawy kreatywne, gry edukacyjne i strategiczne i wiele innych. Obecnie jesteśmy największym producentem klocków konstrukcyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej z biurami sprzedaży w oddziałach zagranicznych.

Klocki Cobi produkowane są w Polsce z materiałów pochodzenia europejskiego. Na całym etapie produkcji obowiązują surowe normy jakościowe. Począwszy od pomysłu, wykonania projektu, produkcji form, po produkcję klocków i sprzedaż hurtową.

Przez 28 lat istnienia na polskim rynku, firma Cobi wypracowała silną pozycję w branży zabawkarskiej. Dzięki innowacyjnemu myśleniu i wartościom wyznawanym przez firmę, dziś możemy z dumą wesprzeć tak nowatorską inicjatywę, jaką jest Bieg Wegan.

Zapraszamy na naszą stronę www.cobi.pl

Każdy z uczestników Biegu Dzieci otrzyma w dniu imprezy pamiątkę!

Zapraszamy 🙂  Zapisy na Bieg Dzieci wciąż trwają: zapisz do końca dnia 6 maja, a od 7 maja w Biurze Zawodów.

 

Logo_Cobi_NEW__kolor__CMYK__300dpi

 

 

 

22010_WildStory_Front Cobra_nagroda_CMYK_300_ppi