Program wykładów na Biegu Wegańskim

Z radością publikujemy program wykładów z opisem wykładowców i planowanym tematem. Wykłady są bezpłatne i dostępne dla wszystkich chętnych. Zachęcamy do zapraszania kolejnych gości.

A dla wykładowców po raz kolejny mówimy ogromne „DZIĘ-KU-JE-MY”! za gotowość przybycia i dzielenia się wiedzą, za zaangażowanie, za czas i za uśmiech, z jakim to robią.

Termin: 10 maja, 10.30-16.30
Miejsce: Centrum Olimpijskie, przeszklona sala na parterze po lewej stronie od wejścia.

 

 

 

Bieg Weganski wyklady

wyklady1

CrossFit MGW nowym Partnerem Biegu Wegańskiego

MGW_full_color_onwhiteZ prawdziwą przyjemnością informujemy, że kolejnym Partnerem Biegu Wegańskiego został CrossFit MGW. A radość jest tym większa, że jeden w właścicieli klubu jest zapalonym weganinem i aktywnie promuje ten styl życia oraz dietę.
CrossFit MGW jest wielkim marzeniem zrealizowanym przez grupę przyjaciół.  To miejsce, które zostało stworzone, by móc realizować wieloletnią pasję – zarażanie ludzi miłością do sportu i zdrowego trybu życia. Chcemy wyzwolić w każdym jego olbrzymi potencjał, przyczynić się do poprawy zdrowia.  Dlatego stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie naszych certyfikowanych trenerów CrossFit, starannie dobrany sprzęt czy opiekę doświadczonych fizjoterapeutów. Tym, co nas wyróżnia jest przyjacielski, luźny klimat, motywowanie się podczas treningów i wspólna radość z osiąganych rezultatów. Wzajemnie wspieramy się również w naszych wyborach żywieniowych, wśród nas znajduje się wielu wegetarian oraz wegan.
W BOXie na terenie miasteczka sportowego będą na Was czekały: sztangi, skrzynie – boxy, kettle, wiosla- ergometry wioślarskie oraz masa pozytywnej energii i profesjonalni instruktorzy. Ćwiczenia są dostępne dla każdego.
Wszyscy startujący w Biegu Wegańskim w pakiecie startowym znajdą voucher na bezpłatny trening w CrossFit MGW
Do zobaczenia!

 

 

 

 

crossfit1

 

Biuro Zawodów – dłuższy termin odbioru Pakietów

Dzięki uprzejmości i współpracy ze Sklepem Biegacza biuro zawodów przed Biegiem Wegańskim rusza już w czwartek 7 maja.

Pakiety będzie można odbierać w sklepie „Sklepbiegacza.pl” – Warszawa Powiśle mieszczącym się przy ulicy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A w Warszawie w
czwartek 7 maja w godz.: 11:00 – 20:00
piątek 8 maja w godz.: 11:00 – 20:00
sobotę 9 maja w godz.: 10:00 – 18:00

W niedzielę 10 maja Biuro Zawodów będzie czynne w godz. 7:00 – 9:30 na terenie Miasteczka Biegowego.
W niedzielę 10 maja Biuro Zawodów na Bieg Dzieci będzie czynne w godz. 7:00 – 12:30 na terenie Miasteczka Biegowego.
Zmiana adresu i godziny funkcjonowania biura zawodów została uwzględniona w regulaminie obowiązującym od dnia 13 kwietnia br.
Zapisy na bieg: biurozawodów

SklepBiegacza.pl to internetowy sklep sportowy, a zarazem największa sieć specjalistycznych sklepów biegowych w Polsce. Dzięki sprawnej i profesjonalnej obsłudze oraz szerokiej ofercie renomowanych produktów, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Personel sklepu tworzą doświadczeni biegacze, fizjoterapeuci, trenerzy i miłośnicy biegania, którzy dzielą się swoją pasją i doświadczeniem. Niezależnie od kondycji i umiejętności, każdy biegacz może tu liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą techniki biegu, odżywiania i doboru najwłaściwszego obuwia i odzieży, np. bielizny termoaktywnej czy biustonoszy dla aktywnych kobiet. Pod czujnym okiem fachowców każdy może skompletować sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości, a także dowiedzieć się, w jaki sposób powinien zadbać o swój organizm przed treningiem, po treningu i podczas jego trwania.
Bogata oferta sklepu obejmuje kolekcje biegowe najlepszych sportowych marek, t.akich jak: Asics, Nike, Adidas, Puma, New Balance, Saucony, Salomon, Reebok, Brooks, Moose, CEP, X-Bionic czy Compressport.

 

sklepbiegacza-logo_krzywe_z_haslem